השיחה המטריפה שלי עם תמר

תמר, היא הייתה מושלמת, כשחבר אמר לי שיש כזה דבר שיחות אירוטיות, שיחות סקס לא האמנתי, הייתי בטוח שהוא מסתלבט עליי. זה השתנה כשראיתי תמונה של תמר. בחורה מושלמת, גבוהה, חזה זקור, גדול, רגליים ארוכות, שיער שחור חלק- סוג של מולטית כזאת. תמיד היה לי חלום לדבר או להעביר פנטזיה עם מישהי בצורה קצת אחרת. לא סקס אלא שיחה ארוטית שאפשר לדמיין את זה, לא לראות, לא לגעת רק לשמוע קול מחרמן בטירוף. חברים שלי טובים עושים את זה שנים, הם לא מתביישים לספר והם לא מסתירים, הם אוהבים שיחות מהסוג הזה ורק אני עדיין לא התנסיתי בשיחה כזאת עד שנתקלתי בתמונה של תמר המדהימה.

היא הייתה גבוהה, או לפחות עשתה רושם עליי שהיא גבוהה, מרשימה. לפעמים לא הבנתי למה בחורות כאלו עושות שיחות אירוטיות או שיחות סקס אבל אז, כשהשיחה התחילה ביננו, היא סיפרה לי שהיא אוהבת לעשות טוב לאנשים. "כזאת אני, אני אוהבת לראות אנשים שמחים, אוהבת לתת מעצמי". האמת? האמנתי לה, זה סיקרן וחרמן באותה נשימה, כשהסקרנות עלתה, הבנתי שזהו, אני חייב לזרום אתה, חייב לתת לזה צאנס ולתת לעצמי גם ליהנות משיחת סקס של פעם אחת בחיים. משהו אחר, מקום אחר, רק אני ועוד אישה שאף פעם לא ראיתי אבל התמונה, התמונה מדברת בעד עצמה.

"מה את הכי אוהבת לעשות לגבר"? שאלתי אותה והיא חייכה, שמעתי את החיוך שלה דרך הטלפון, אממ… זו שאלה אמרה לי והמשיכה.. אני הייתי משכיבה את הגבר על הבטן שלו, מטיילת עם הציפורניים שלי על הגב שלו, מתפשטת בשקט, מבלי שהוא ירגיש, עולה עליו, עושה לו עיסוי מדהים עם שמנים ייחודיים. הוא מרגיש את הפטמות שלי זקורות לי על הגב, מרגיש אותי מטיילת לו על הגוף על כולו. אני מרגישה איך הוא רועד תחת הגוף שלי, מכניסה ידיים מתחת למזרן ואוחזת באיבר שלו בידיים שלי. הוא זקור, עומד, חזק, רוצה אותו בתוכי, הוא רוצה אותי אבל אני מאופקת, ממשיכה ללטף אותו עם כל הגוף שלי. השפתיים שלי על תנוך האוזן שלו, אני מתנשפת, מתנשמת. שנינו מתחרמנים כאילו אין מחר אבל עדיין מתאפקים, רגע, יש עוד שנייה כדי להגיע לאורגזמה.

תוך כדי שהיא מדברת, אני מרגיש איך הגוף שלי דרוך, הזין שלי עומד כמו טיל ואני מת לזיין אותה, אוח מה הייתי עושה לך עכשיו, אני אומר לה והיא משתתקת. "למה עצרת"? אני אומר לה ומבקש שתמשיך את הסיפור שלה, היא מגרה אותי רצח. פתאום אני שומע אותה נאנחת, היא משחקת לעצמה עם הדגדגן אני משער.

" ואז אני מסובבת אותו" היא המשיכה את הסיפור שלה וסיפרה איך היא מסובבת את הגבר הזה אליה, מלקקת לו את האיבר, מכניסה את כל הפה, מלקקת בתאווה ואז מתיישבת עליו ומזיינת אותו בחרמנות ענקית. אני מרגיש שעוד שנייה אני גומר, הזין שלי טיל ואני מביא לעצמי ביד, נוגע לעצמי בפטמות של החזה ומדמיין שהיא כאן לידי, תמר הזאת זה קטע מטורף חשבתי לעצמי.

פתאום אני מדמיין שאני זה הגבר ששוכב שם, רואה איך היא מסובבת אותי, רואה איך היא מלקקת לי את הפטמות, יושבת עליי, שולטת בסקס ולא נותנת לי לעשות שום דבר. אני שוכב שם והיא עושה את כל העבודה. "היית רוצה להיות במקומו"? פתאום תמר כמו קוראת את המחשבות שלי ואני רק עונה לה בגניחה תוך כדי .. אוח בטח שהייתי רוצה, כמה הייתי רוצה לזיין אותך עכשיו במקום הסיפור הזה שאת מספרת לי.

הייתי רוצה לצאת דרך המכשיר ישירות אלייך, למצוץ את כולך ושאת תמצצי את כולי. הייתי רוצה לעשות איתך דוגי סטייל מטורף ולראות איך את גומרת. פשוט להסתכל עלייך גומרת וצורחת מרוב הנאה.

אני נוגעת בעצמי, אתה יודע מה יש לי ביד? יש לי בקבוק ואני משחקת עם הפיה שלו, מכניסה ומוציאה לתוכי, מרגישה את זה בכל הגוף. מחרמן אותי, מה היית עושה לי תמשיך.. תמשיך. היא אומרת לי ואני שומע אותה גונחת בטירוף, שומע איך היא רוצה לגמור, שומע את הגוף שלה מטריף ומטורף לשיחה הזאת.

בשלב הזה אני מסובב אותך, מזיין אותך בדוגי מטורף, גומר לך על הגב, אני מרגיש את שנינו גומרים, צועקים, מרגישים את האורגזמה באה ואחריה עוד אחת ועוד אחת. יצא לך לגמור כמה פעמים במכה אחת?

וזהו… בשלב הזה, כבר לא יכולנו נוכח כל התיאורים, הגענו לאורגזמה, אני גומרת היא צעקה לי ואני שומע אותה גומרת לי בטלפון ואני גומר בחזרה ושקט… אין איש על הקו.

אז תמר הלכה, ניתקה, אבל הזיכרון של השיחה? זה משהו שקשה מאוד לשכוח אם בכלל. שואלים אם אני אעשה זאת שוב? תהיו בטוחים שכן.