הודיה והשיחה האירוטית

הודיה הייתה נראית כמו אלילה, כשנכנסתי לאתר וראיתי אותה לא האמנתי למראה עיניי. בחורה פשוט מהממת, היה לה חזק ענק, היא חייכה למצלמה ואי אפשר היה לפספס את שיניה הצחורות לרבות הגומה שהייתה לה על לחי שמאל. בחורה חיננית, סקסית, בשרנית. היא לא הייתה מהרזות האלו שלא תמיד מעניינות. אני אוהב אותן בשרניות, ככה שיש מה לתפוס.

לא חשבתי פעמיים, לחצתי על הכפתור, והשיחה ביננו החלה, הקול שלה היה תואם לפנים שלה ולגוף המשגע הזה שלה. אמרתי לה שזה מדהים, איך לקחו קול כל כך סקסי והתאימו אותו למראה כל כך מושלם. היא סיפרה לי שהיא בדיוק מסיימת את לימודי הרפואה שלה ונהנית מאוד לעבוד תוך כדי. השיחות מחיות אותי היא אמרה לי ואמרתי לה שאין מצב שהיא לא עושה שיחות כאלו, היא הרי כל כך מדהימה, נשמע שיש הרבה על מה לדבר עמה. את מדהימה אמרתי לה, פשוט מדהימה שאין מילים.

אחרי שסיפרתי לה קצת על עצמי, היא שאלה אותי מה דעתי לעשות קצת פאן, לעשות קצת כיף. תאמת? הייתי סקפטי לגבי שיחה אבל אמרתי שכדאי לנסות בפרט שהיא הייתה כל כך רכה, נעימה והיה לה קול מדהים.

"תספר לי מה אתה הכי אוהב לעשות לעצמך, מה גורם לך לגמור"? היא שאלה אותי ורק מעצם השאלה כבר התחרמנתי רצח. הרגשתי שזה הולך להיות לא רק מחרמן אלא גם אינטלגנטי ואם להגיד את האמת? מוח וכוס הם שני איברים שתמיד עשו לי את זה ביג טיימ. זה חרמן אותי אש אז החלטתי לזרום איתה.

"אני אוהב לשכב על הגב, להוציא את הכלי שלי מהמכנסיים ולשחק איתו, לראות איזה סרט פורנו טוב כשאין לי שום דבר בנמצא ולגמור בטירוף". אמרתי לה ומהקו השני רק שמעתי אממ אחד גדול. שמעתי איך היא עצמה מתחרמנת מזה.

"תשמעי הייתי מת שמישהי תביא לי ביד עכשיו, שלא אצטרך לראות שום סרט, שאת תהיי הסרט שלי". אמרתי לה ושמעתי אותה צוחקת ואז בקול מגרה אומרת לי שמעכשיו היא הסרט שלי. מעכשיו אני מגרה אותך מעכשיו אני הסרט שלך. אז מה אתה עושה לעצמך עכשיו? מביא לעצמך ביד ונעים לך? כן, אני אומר לה… אני מלטף אותו בטירוף, הזין שלי עומד אני מכניס את היד ומוציא אותו בדיוק כמו שאני עושה כשיש לי סרט פורנו מול העיניים.

אני מדמיין אותך מתפשטת לי מול העיניים, נוגעת לעצמך בחזה, בפטמות שלך, הן זקורות ומחכות שהשפתיים שלי תהיינה עליהן, על הפטמות שלך. היית רוצה שאני אלקק לך את הפטמות? היית רוצה שאני אהיה עכשיו צעד אחד מעבר לקו? שאלתי אותה ושוב שמעתי הסתייגות קלה ואז שמעתי "אויי.. כן, הייתי הכי רוצה להרגיש את כולך בתוכי, לצידי".

יש משהו חזק בשיחות סקס בטלפון שלא ידעתי שיש ,אמרתי לה, זה מגרה בטירוף, יש בזה משהו שאי אפשר לפספס במחשבה לאחור. אני מרגיש מגורה, כל הגוף שלי כואב אליה, בא לי לזיין אותה כאן ועכשיו ללא דחייה של סיפוקים אבל לא, אני לא אגיד לה, אני אמשיך, אזרום איתה.

אני מדמיין איך אני מלקק את כולך, את בדיוק מלקקת לי את תנוך האוזן, אני שומע את האנחות שלך, את ההנאה שלך, אני מרגיש שבא לך עליי רצח. אני אומר לה ואני שומע איך היא מזיזה דברים, מתנשפת, כשאני שואל אותה מה היא עושה, היא אומרת לה שהידיים שלה כבר על הפטמות הזקורות שלה. אני שומע איך היא משרעת על המיטה, נשכבת, פתאום אני שומע את הכלי ה אהוב עליי, יש לה רוקט פוקט מטורף.

"אני משחקת עם הרוקט פוקט שלי היא אומרת לי ואני שומע את הצעקות שלה, את הגניחות שלה, היא מכניסה אותו לאזור ומשחקת איתו, מגרה לעצמה את הדגדגן.

"אז זה מה שזה עושה"? אני שואל אותה ומביא לעצמי ביד שומע אותה גונחת וגונח אליה בחזרה. כמה שניות של אנחות מטורפות משני צדי הקו. אני שומע אותה גומרת כמעט, אבל לא מרשה לה ולא מרשה לי לגמור.

אני מרגיש איך הלשון שלי מגיעה לכל חור בגוף שלה, אני יכול לדמיין את זה ואז שואל אותה, לאן הלשון שלה תגיע אם היינו יחד. היא אמרה לי שהייתה רוצה ללקק אותי, את כולי, רוצה למצוץ לי בצורה מטורפת כאילו אין מחר.

אנחנו מביאים יחד ביד, כל אחד דרך הקו שלו, אני שומע את האוח שלה…. הודיה גומרת, אני שומע אותה צורחת בטירוף ואני גומר איתה.

שקט על הקו, דממה, אני שומע התנשפויות וחיוכים, אני מרגיש שזהו, היא נעלמה מהקו, אבל החוויה, החוויה המינית שהשאירה- שאין לתאר. בפעם הבאה, אחפש אותה בכל הזדמנות, את שיחת הסקס הזאת עם הודיה לא אשכח עוד הרבה זמן.